Dovolujeme si Vám nabídnout širokou škálu řešení hliníkového bezúdržbového oplocení pro Váš dům.

Ceny jsou uvedeny na stránce-Oplocení-ceníky a katalogy.

Typy plotových výplní:

 

Plaňkové ploty

- standardně jsou dodávány ve třech RAL barvách a třech dřevodekorech. Na přání je možno práškové nalakovat v jakékoli standardní barvě, případně potáhnout exterierovou folií v široké škále dekorů. Plaňky je možné zakončit rovně, případně obloukem.

 

 

Tyčkové ploty 

- standardně jsou dodávány v šedé a černé barvě s jemnou krupičkovou strukturou. Na přání je možno v jakékoli RAL barvě. Zakončení tyček je možné provést různámi koncovkami, případěn jejich kombinací

Kombinované ploty 

 - vznikly kombinací kovaného a plaňkového plotu. Barevné kombinace a způsob zakončení jak planěk tak tyček je dán těmito typy.

 

Okenicové ploty

 - design těchto plotů vám dodá dostatečnou míru soukromí a současně originalitu. Opět si můžete vybrat v základu dvě barvy RAL a tři dřevodekory. Samozřejmostí je jak u všech ostatních typů oplocení výroba branky a brány ve stejném designu.  U všech těchto typů si ale můžete navrhnout vlastní řešení, čímž dojdeme k tomu, že těchto motivů bude nespočetně. Každý si tedy jistě vybere plot dle svých představ. Ve všech typech plotových polí Vám samozřejmě dokážeme vyrobit i brány a branky pro kompletní oplocení Vašeho domu.

Brány:

Vjezdové brány jsou nedílnou součástí oplocení Vašeho domu, chaty či zahrady. Brány vyrábíme ve stejném provedení jako ploty, čímž je zajištěno dokonalé sladění Vašeho oplocení. Brány máme ve třech kategoriích: Pojezdové brány, Samonosné brány, Křídlové brány..

 

Samonosné brány

- tyto brány jsou nejoblíbenějším typem bran na trhu.  Vyžadují jen minimální údržbu. K jejich instalaci je potřeba mít volný prostor ve směru pojezdu v délce šířky průjezdu plus 1/3 průjezdu.

 

Pojezdové brány

- brány po kolejnici jsou alternativou k samonosným hliníkovým branám v situaci, kde nemáme po straně průjezdu tolik místa, aby se dala použít brána samonosná. U těchto bran je potřeba volný prostor pouze v délce průjezdu.

 

Dvoukřídlé brány

- brány jsou tvořeny jedním nebo dvěma křídly, která se obvykle otvírají směrem na pozemek nebo pokud je dostatek místa, tak i směrem na ulici. Otvírání může být ruční nebo automatizované. 

Proč zvolit náš hliníkový plot? Důvodů je hned několik!

1.) BEZÚDRŽBOVOST - o hliníkový plot se opravdu nemusíte vůbec starat. Nebudete jej muset každé tři až čtyři roky celý demontovat, brousit, nekolikrát natírat a ztrácet tak spoustu drahocenného času a nemalé finanční prostředky na jeho údržbu jako to vyžadují ploty dřevěné a kovové. Hliníkový plot bude vypadat stále jako nový bez ohledu na čas a povětrnostní podmínky. Další výhodou hliníku je tvarová stálost a pevnost. Předčí tak různé plastové recykláty u nichž může být (mimo designu) značná tvarová nestálost (vlivem teplotních změn dochází k prohýbání a kroucení planěk a dokonce k ustřelování šroubů kterými jsou přichyceny).

 2.) DESIGN - jak již bylo uvedeno, ke každému domu se hodí jiný plot. Široká variabilita našich hliníkových výrobků umožňuje výběr z celé žady tvarů plotových polí a jejich kombinací. V našem základu naleznete čtyři základní možnosti: Plaňkové ploty, Tyčkové ploty, Kombinované ploty a Okenicové ploty. Tyto se dělí na mnoho dalších možností provedení. Dále lze volit různé varianty zakončení a také nejrůznější barevná provedení. Hliníkové ploty jsou vyráběny v široké škále barev včetně dokonalých imitací dřeva. To umožňuje sladit plot například s barvou fasády oken či vrat.

 3.) FINANCE - všeobecně je hliník považován za luxusní materiál a podvědomně se předpokládá že i plot, brána a branka bude z tohoto materiálu drahá... NENÍ TO PRAVDA!!! Samozřejmě že je možno pořídit plot za nižší cenu. Vždy se však jedná o materiály které budou potřebovat Vaši péči a již při první větší údržbě, při započtení času, práce a materiálu k ošetření se cena původně levného plotu vyšplhá na cenu srovnatelnou s plotem hliníkovým. A s každou další údržbou je onen levný plot dražší a dražší. A uvažte že plot si většinou chcete pořídit když ne na celý život, tak určitě na pár desítek let. Pak se vám investice do hliníkového bezúdržbového plotu stoprocentně vyplatí!!!

4.) ŠIROKÁ VARIABILITA TECHNICKÝCH ŘEŠENÍ - celý náš plotový systém je navržen tak, že je možné ho instalovat již mezi vaše stávající betonové či kamenné ´´hradby´´, případně pomocí našich hliníkových sloupků na betonový či jiný soklový základ, a nebo (bez základů, pomocí betonových patek, případně podhrabových desek) přímo do země.

 5.) MOŽNOSTI INDIVIDUÁLNÍHO ŘEŠENÍ - pokud si nevyberete z naší široké základní nabídky, případně máte atypické technické požadavky, obraťte se na nás a pokusíme se nalézt takové designové či technické řešení které Vám bude vyhovovat.